Samsun-Satilik-daireler-Zeytinlik-Mahallesi

Samsun-Satilik-daireler-Zeytinlik-Mahallesi iskanı ve yapı kullanım izni vardıruygundur.uygundur.uygundur.

Bir dubleksBir normalİkisinin toplamsi Brüt 400Dış kapıları Ayrı ama aynı zamanda içerden de birleşmişuygundur.Çelik kapıDoğalgazı kapıdaKat kaloriferi faal durumdaİç kapılar c atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık izYerler Salon Halı döşemeDiğer odalar ParkeIslak zeminler Samsun-Satilik-daireler-Zeytinlik-MahallesikalebodurHerlüksda Duşa kabinTerasta MutfakALT KAT; 2 Salon2 Yatak odası1 Açık mutfak1lüks1 Wc2 Balkonuygundur.uygundur.uygundur.ÜST KAT; 3 Yatak odası1 Eb atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık eynlüks2 Normallüks1 balkonlu apartmanda1 TerasTeras da Küçük bir MutfakSokağa cepheÇift cepheKaranlık odası yokuygundur.uygundur.uygundur.Mal sahibi ile bire bir açık Samsun-Satilik-daireler-Zeytinlik-Mahallesipazarlıkuygundur.uygundur.uygundur.uygundur.

1551 kat4+14 cepheAsansörlüÇelik kapıHazır mutfakYerler laminantKartonpiyerCamlar pwc çift ısı camFransız balkonlu apartmandaDoğalgaz tesisatları döşenmişDuşakabinHilton lavabo4 balkonlu apartmandalüks wc+wcRaylı sistem hemen önünden geçiyor.

Çiftlik mahallesinde çiftlik ile bulvar arası56uygundur. katlar300dublextoplamda 7 oda 2 mutfak 2lüks – 2 wc köşe başı L şeklinde terasbarbeküsabahtan akşama kadar güneş atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık in içinde olup asansörlüdüruygundur. mizin teknik özellikleri hazır mutfak Samsun-Satilik-daireler-Zeytinlik-Mahallesidoğuygundur.gazlaminantmobilya iç kapılariçten merdivenlüks dolapları çelik kapı kartonpiyer deniz manzaralı çift cam vernikli camlarulaşım sorunu olmayan her yere 2 dk mesafede çarşıya pazara hastanelere çok yakın olan miz kalabalık aileler ve dublex s atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık enler için bulunmaz bir diruygundur. Fiyat ta az biraz pazarlık payımız m atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık cutturuygundur. mizin sadece boya badanaya ihtiyacı vardıruygundur. Başka masraf yokturuygundur.uygundur.uygundur.uygundur.uygundur.

Full eşyalı olan mizin Eşyaları yeni ve lüx tür Doğalgaz KombiKartonpiyerPwc çift ısı camVestiyer gibi özelliklere sahip olan Eşyalı miz Aile veya bayan öğrenciler için düşünülmektediruygundur.uygundur.

Samsun-Satilik-daireler-Zeytinlik-Mahallesi1104+14 kat( 6 )Çelik kapıSite içindeKartonpiyerYerler laminantCamlar pwc çift ısı camHazır mutfakKüvetÇift balkonlu apartmandaÜç cepheDoğalgazı kapıdamizi yalnız yaşayan annemizi şehire almak amacıyla satıyoruz tek dez avantajı asansörü olmaması olan mizin m atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık kiisi ve konumu elit bir yerdedir.Karşı karşıya pazarlık yapılacak olan fiyatımız da pazarlık payı m atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık cuttur.

Samsun-Satilik-daireler-Zeytinlik-Mahallesi1101 kat4 oda1 mutfakÇelik kapıDoğalgaz
Koridor ve mutfak laminantDiğer odalar parke
Açık Hazır mutfakKartonpiyerÇift balkonlu apartmandaDuşakabin
Hilton LavaboVestiyerKilerCamlar pwc çift sistem ısı camuygundur.uygundur.uygundur.
Çiftlik caddesine 2 sokak çiftlik postanesi üstüuygundur.uygundur.uygundur.uygundur.

2 oda 1 salonmutfak2uygundur.kat90 –kartonpiyermobilya kapıdogalgaz kapıdayerler laminant parkeıslak Samsun-Satilik-daireler-Zeytinlik-Mahallesizeminler fayansmobilya mutfak lüks wc+wcpencereler ahşapçift balkonçift cephemasrafsız .

Ata kumMedikal Park Hastanesi arkasında kalan 1 inci katmasrafsız Full yapılı miz Başka bir ya daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktırım amacı ile acele daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktır.3 Oda1 salon1lüks1 wc3 balkonlu apartmandaÇift cepheKartonpiyerYerler laminantAsansörÇelik kapıDoğalgazKüvetAmerikan iç kapılarÖzel yapım vestiyer.Fiyatımızda mal sahibi ile Samsun-Satilik-daireler-Zeytinlik-Mahallesibire bir pazarlık şansınız bulunmaktadır.

120net3 oda1 salon1 mutfaklüks wc+wc4 balkonlu apartmanda3 cepheçelik kapıdoğalgaz kombikartonpiyerAnkastre mutfaklaminantduşakabinhilton lavabo ,mahallesinde belediyesi üstünde iç dekorasyonu özenerek yapılmış manzaralı Geniş balkonunda rahat ederek yemeğinizi yiyebileceğiniz özel yapım anakastre mutfağı velüks dekorununda z atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık kin Samsun-Satilik-daireler-Zeytinlik-Mahallesidoruklarında olan mizi şehir değişikliği nedeni ile değerinin çok çok altında satıyoruz.Fazlası olan eksiği olmayan mizi resimlerden az çok inceleyebileceksinizuygundur.uygundur.uygundur.Ankastre davlumbazSet üstü ocakKombiStrafor perdelerHol gömme dolabılüks Hilton lavabo seti kalacak daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktır.Ulaşımın kolay olduğu yakında etrafında oluşacak yeni binalardan ötürü büyük rant sağlayacak olan mizin şimdiki fiyatı gerçekten kelepir konumundadır.

Samsun-Satilik-daireler-Zeytinlik-MahallesiDere bahçe M atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık kiindeşehirleşmenin yeniden yapıldığı bölgedeHastanelereAlışveriş lerine yakın 34 yıllık bina da bulunan 1 kat mizi yurt dışında olduğumuzdan dolayı satıyoruz.Doğalgaz KombiAsansör3 Oda1 Salon1 Mutfak1lüks1 WcHolÇelik kapıKartonpiyerLaminantHazır mutfakHilton LavaboDuşakabinPwc çift sistem ısıcamİç kapılar AmerikanÇift cepheIrmak yoluna 70 metre.uygundur.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s