Samsun-Satilik-daireler-Zafer-Mahallesi

Samsun-Satilik-daireler-Zafer-Mahallesi Shell civarında1402 kat3 oda1 salon1lüks1 wcbalkonlu apartmandai DoğalgazAsansörÇelik kapıçift cepheKartonpiyerLaminantDuşa kabinPwc çift sistem ısıcamHazır mutfakDuvar kağıdıi yerde olan miz Eşdeğerdeki lerden çok aşağı bir fiyatla daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktır ticari nedenlerden dolayıolan miz lise caddesine cephedir.

Samsun-Satilik-daireler-Zafer-MahallesiYeni yapılan Adliyeye yakın Saadet caddesi üzerinde Arkaya bakan bir .İçi sıfırdan Full yapıldı Avukatların işyeri için aradığı bir m atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık kii 3 oda1 salon1lüks1 wc3 KatAsansörlüDoğalgazlı125un En elit mahallesinde Bahçeli atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık ler m atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık kiinde.

Kolej kapalı spor salonu alt kısmında5 katlı binanın 4 ncü katı2 Oda1 Salon1 Mutfak1lüks1 wc105Çelik kapıYerler laminantKartonpiyerHazır mutfakİç kapılar AmerikanCamlar pwc çift sistem ısıcamDuşa kabinHilton lavaboÇift cepheAsansör var ama henüz faaliyete Samsun-Satilik-daireler-Zafer-Mahallesigeçmediuygundur.uygundur.uygundur.Fiyatımızda Mal sahibi ile bire bir çok cuzi bir pazarlık vardıruygundur.uygundur.uygundur.

3108 kat5+1AsansörDoğalgaz kapıdaKartonpiyerCamlar pwc çift ısı camHazır mutfakBarbekü3 Cephei sistem ısınmaFul doğa ve Deniz manzaralı.uygundur.İçinde 2530 bin TL lira masrafı olan dubleks mizi masraf indirimi yapılmış olarak satışa sunuyoruz.Normalde fiyatımıza 4050 bin lira ekleyerek atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık imizin değerini bulabilirsiniz.

Öğretmen atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık i yakınında 6 katlı binanın 6 katıüstü Samsun-Satilik-daireler-Zafer-Mahallesiçatılı2004 oda1 salon1 mutfak1lüks1 wcAsansörÇelik kapıHazır mutfakDoğalgaz lıİç kapılar Amerikan ve Sürgü kapıGömme dolapYerler laminantCamlar pwc çift sistem ısıcamDuşakabin3 Cepheliçok geniş odaları ve 3 cephe de de teras var.

1554 kat4+14 cepheAsansörlüÇelik kapıHazır mutfakYerler laminantKartonpiyerCamlar pwc çift ısı camFransız balkonlu apartmandaDoğalgaz tesisatları döşenmişDuşakabinHilton lavabo4 balkonlu apartmandalüks wc+wcRaylı sistem hemen önünden geçiyor.
Ata kum Sahile cephe binanın Arka si Tamamen Ticari nedenlerden dolayı Bu rakama satılıyoruygundur.uygundur.1203 oda1 salon1 mutfakÇelik kapıYerler ParkeHazır mutfakKartonpiyerDoğalgazİç kapılar AmerikanDuşa kabinHilton lavaboPwc çift sistem ısıcamBarbeküuygundur.uygundur.uygundur.uygundur. Full eşyalı Çiftlik caddesi bir üst sokağında 2 yatak Samsun-Satilik-daireler-Zafer-Mahallesiodası1 giriş salon1 mutfak1lüks1 wc.Doğalgazlı elit bir .

Yenidoğan da SSK Hastanesine yakınSıfır BinaSıfırDoğalgazAsansör3 oda1 salon1 mutfak1lüks1 wcYerler laminantHazır mutfakKartonpiyerPwc çift sistem ısı cam3 cephe konumunda olup karanlık odası yokturuygundur.uygundur.uygundur.Alışveriş ine okula hastaneye toplu ulaşıma yakındıruygundur.uygundur.Şirketimizin vazgeçilmez prensibi olarak mal sahibi ile karşı karşıya gelecek Pazarlığınızı yapacaksınızuygundur.uygundur.uygundur.
Çiftlik caddesine iki sokak mesafede şehrin i konumunda olan bölgede masrafsızdoğalgaz kombili olan mizi başka bir ya daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktırım amacı ile acele satıyoruzuygundur.uygundur.uygundur.2 oda1 salon1 mutfak1lüksçift cephearkalı önlü çift balkonlu Samsun-Satilik-daireler-Zafer-Mahallesiapartmandacaddeye cepheuygundur.uygundur.uygundur.uygundur.uygundur.

3 oda 1 salon Deniz Manzarası ,mahallesinde Dağ Manzarası ,mahallesinde 90–dogalgazlıçelik kapıyerler laminantkartonpiyerküvet
5 katlı binanın 3uygundur.ka daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktırasathane camii altı çiftlik caddesine 2 sokakuygundur.uygundur.uygundur.Fiyatımıza komisyon dahil olup bir tek tapu masrafı eklenecek daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktıruygundur.

Cağa loğlu Bulvarına Cephe4 Ay sonra teslim olacakAnahtar teslim Sıfır leruygundur.uygundur.uygundur.1353 Oda1 Salon1 Mutfak1lüks1 WcAsansörDoğal GazÇelik KapıLaminantPwc Samsun-Satilik-daireler-Zafer-Mahallesiçift sistem ısı camHazır mutfakbalkonlu apartmandaÇift CepheGüney Cepheuygundur.uygundur.uygundur.FİYATIMIZDA MAL SAHİBİ İLE BİRE BİR PAZARLIK ŞANSINIZ BULUNMAKTADIRuygundur.uygundur.uygundur.

110YÜKSEK GİRİŞ KAT2 ODA1 SALON1 HOL1 MUTFAKLÜKS WCHAZIR MUTFAK
PWC ÇİFT ISI CAMYERLER LAMİNANTKARTONPİYERÇELİK KAPIİÇ KAPILAR
AMERİKAN PANEL KAPIDOĞALGAZ KOMBİDUŞAKABİNHİLTON LAVABOMİZ ÇİFTLİK CADDESİ VE BULVAR ARASINDA KALMAKTADIR ANNELER PARKI NA YAKIN OLAN MİZİN MAL SAHİBİ İLE BİRE BİR PAZARLIK ŞANSI BULUNMAKTADIRuygundur.uygundur.uygundur.uygundur.
Esen atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık ler n atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık kiinde yeşilyurt yürüyerek 10 dk Önü kapanmayacak Salon 33Mutfak 171503 Oda1 Salon1 Mutfaklüks Samsun-Satilik-daireler-Zafer-Mahallesi+ wcFull deniz manzaralı Kombi DoğalgazPwc çift sistem ısıcamYerler Laminant Amerikan iç kapılaruygundur.uygundur.uygundur.

Yeni Adliye üzerinde olan 6 Katlı binanın 4 ncü katındaki mizin hiç bir masrafı yokturuygundur.uygundur.uygundur.Çelik kapısıdoğalgazıParkeleriPwc çift sistem ısıcamıHazır yapım mutfağıDuşakabiniİki balkonu ve üç cephesi ile beraber Mal sahibi ile karşılıklı pazarlık sonucu acele daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktıruygundur.uygundur.uygundur.

250net kullanım alan
45 nci katlar5 oda1 salon
Samsun-Satilik-daireler-Zafer-Mahallesi1 mutfak2 wc2lüks
içten merdiven80L şeklinde terası var
asansörlüdeniz manzaralı
dağ manzaralıyerler laminant
kartonpiyerkilercamlar pwc çift ısı cam
3 cephesi açıkgüneş sabahtan akşama kadar atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık in içinde
kuzydoğu ve güney cepheli
hazır bombeli laminant kapak mutfak
atasam hastanesine yakın duruşehir altı
elit insanların ve sitelerin bulunduğu m atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık kiide
Samsun-Satilik-daireler-Zafer-Mahallesiulaşım sorunu olmayankrediye uygun

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s