Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-Koyu

Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-Koyu an mizin m atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık kiisi ve konumu elit durumdadıruygundur.uygundur.uygundur.

Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-KoyuKilise alt geçit üstünde iş bankası arkasında bulunan 6 katmiz elit ve masrafsız bir dir mal sahibinin depozito ve üst düzey yönetici tercihinin dışına çıkmayacağını şimdiden belirtir kiranızda sorun olmadığı sürece yıllarca oturacağınızıda bilmenizi isterizuygundur.uygundur.uygundur.uygundur.

Saadet caddesine cepheDoğalgazlıÇelik kapı3 Kat1153 Oda1 Salon1 MutfakMasrafsızbalkonlu apartmandaKartonpiyerYerler laminantCamlar pwc çift sistem ısı camİç kapılar AmerikanDuşakabinHilton Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-KoyulavaboGiriş de vestiyer ve ayakkabılıkuygundur.

1004+1GİRİŞ KATÇİFTLİK BULVAR ARASINDA OLAN MİZ TAMAMEN YENİLENMİŞDOĞALGAZI TAKILIYERLER LAMİNANTCAMLAR Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-KoyuPWC ÇİFT ISI CAMÇELİK KAPIÖZEL YAPIM MUTFAKKARTONPİYERAMERİKAN İÇ KAPILARDUŞAKABİNKEMER GEÇİŞ Lİ HOL.uygundur.FİYATIMIZ TAPU VE KOMİSYON DAHİL FİYAT DAİRE SAMSUNDA MAHALLESİNDE MAHALLESİNDETIR CEBİNİZDEN BAŞKA BİR RAKAM ÇIKMAYACAK DAİRE SAMSUNDA MAHALLESİNDE MAHALLESİNDETIR.

Kireç tepe Parkı Yanı7 Katlı binanın5 Katı1204 oda1 salon1 Mutfak1lüks1 WcAsansörDoğalgaz KombiÇelik kapıYerler laminantCamlar pwc çift sistem ısıcamHazır mutfakDuşa kabinKartonpiyer. Açık ve Kapalı Balkon.Başka bir ya daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktırım amacı ile daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktıruygundur.uygundur.
Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-KoyuÖğretmenler atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık i karşısıÇiftlik Caddesi girişi19 Mayıs bulvarına cepheAlt leri işyeri olarak kirada olan3 üncü kat Full eşyalı mizİster ful eşyalıİster kısmen eşyalıister eşyasız olarak İşyerine veya Üst düzey yöneticilerine daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktırİsterseniz ön tarafını işyeriarka tarafını konut olarak kullanabilirsinizuygundur. Lüks eşyalı miz mal sahibidışına gitmek zorunda kaldığı için daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktıruygundur.uygundur.3005 Yatak odası1 Salon salamanjeAnkastre mutfaki sistem ısınmaEb atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık eynlüksGiyinme odasıJakuziHilton lavaboÇift balkonlu apartmandaPVC çift sistem ısıcamYerler laminantGizli ışıklandırmalı kartonpiyerDuvar kağıdıVestiyerKapıcı gör atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık liKapalı otopark..Teminat ve Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-Koyudepozito alınmadan kesinlikle kiralamak söz konusu olamayacağından ona göre tekliflerle gelmeniz bizim ve sizin açınızdan zaman kaybı olmayacak daireler samsunda satılık samsunda satılık satılıktır.

İSTANBULA TAYİN ÇIKMASI DOLAYISIYLA ATAKUM ,mahallesinde DAİRE İMİZİ SATIYORUZ
ATAKUM ,mahallesinde DAİRE İN İÇİ YENİLENMİŞTİR SADECELÜKS YAPILI DEĞİLDİR ATAKUM ,mahallesinde DAİRE İMİZ
TÜRK İŞTE AZERBEYCAN CADDESİNE CEPHE BİNADADIR FAKAT ARKA TARAFA BAKMAKTADIR FİYATIDA ONA GÖREDİRuygundur.uygundur.uygundur.TRAMVAY DURAĞINA 50 METRE MESAFEDE İ
Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-KoyuBİR YERDEDİR 4 KAT OLMASI SİZİ KORKUTMASIN 3 KAT ÇIKYORSUNUZ ÜSTÜ ÇATILIDIR BİR DAMLA BİLE SIZINTI YOKTURuygundur.uygundur.uygundur.uygundur.uygundur.1253+1 mutfak ,mahallesinde salon ,mahallesinde ebeyn odası ,mahallesinde balkon ,mahallesinde wc ,mahallesinde banyo ,mahallesinde yerler ,mahallesinde granit ,mahallesinde laminat ,mahallesinde gömme elbise dolabı ,mahallesinde giyinme odasıKOMBİ DOĞALGAZLIDIRuygundur.uygundur.uygundur.YUKARIDAKİ FİYATIMIZ PAZARLIKSIZ TAPU VE KOMİSYON DAHİL ANAHTAR TESLİM FİYAT DAİRE SAMSUNDA MAHALLESİNDE MAHALLESİNDETIR CEBİNİZDEN BAŞKA BİR MASRAF Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-KoyuÇIKMAYACAK DAİRE SAMSUNDA MAHALLESİNDE MAHALLESİNDETIRuygundur.uygundur.uygundur.
Bahçeli atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık lerdeBulvara cephe6 Kat3 oda1 salon1 mutfak125AsansörDoğalgazÇelik kapıKartonpiyerYerler lambriDuşa kabinHilton lavaboÇift cepheAhşap pencereMobilya mutfakYol Manzarauygundur.uygundur.uygundur.

MİZUN TAM İNDE 100uygundur. YIL BULVARI ÜZERİNDE OLUP ÇİFTLİK CADDESİNBE YAKLAŞIK 50100MT DİR İNSANIN İÇİNİ FERAHLATAN BİR MANZARASI VARDIRuygundur. AYRICA HEMEN YANINDA BÜYÜK MARKETLER VE SEMT PAZARI VARDIR D ATAKUM ,mahallesinde DAİRE LET HASTANESİNEDE ÇOK YAKIN BİR KONUMDDIRuygundur.NORMALDE 3+1 mutfak ,mahallesinde salon ,mahallesinde ebeyn odası ,mahallesinde balkon ,mahallesinde wc ,mahallesinde banyo ,mahallesinde yerler ,mahallesinde granit ,mahallesinde laminat ,mahallesinde gömme Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-Koyuelbise dolabı ,mahallesinde giyinme odası DİR AMA YEMEK ODASI İLE MİSAFİR ODASI BİRLEŞTİRİLMİŞTİRuygundur. İÇİ FULL YAPILIDIRuygundur.DE BÖYLE LÜKS DÖŞELİ EŞYALIİSTESENİZDE BULAMAZSANIZuygundur. LÜTFEN PİYASADAKİ LERLE KIYASLAMA YAPABİLİRSİNİZ Kİ ONLARA BİLE NE FİYATLAR İSTİYORLAR ATAKUM ,mahallesinde DAİRE KESİNLİKLE BOŞ KALMIYOR GARANTİ VERİYORUZ (YA DAİRE SAMSUNDA MAHALLESİNDE MAHALLESİNDETIRIM AMAÇLI DÜŞÜNENLER İÇİN SÖYLÜYORUZ İÇİNDE 850 TL YE KİRACISI M ATAKUM ,mahallesinde DAİRE CUT 1300TL YE BİLE KİRACI OTURDUuygundur.)DA BÖYLEFAZLA YOKuygundur. İÇİNDEKİ EŞYALARI KİRASINI DÜŞÜNÜRSENİZKENDİNİ AMORTİ EDİYORuygundur.
İÇİNDE ŞU ANDA KİRACISI M ATAKUM ,mahallesinde DAİRE CUTTUR.
Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-Koyu OTURMA ODASINDAN DENİZ MANZARASIDA M ATAKUM ,mahallesinde DAİRE CUTTURuygundur. GÜNEŞ İÇİNDEN HİÇ ÇIKMIYOR DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR OLURSA FİYAT KONUSUNDA ÇOK AZDA OLSA İKRAM YAPILACAK.AYRICA YE 140 000 TL BANKA KREDİSİ ÇEKİLİYOR MANTIKLI BİRVEYA ARAÇ İLE TAKASI DA DÜŞÜNEBİLİRİZuygundur.

Ömür atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık leri M atakum ,mahallesinde daireler samsunda satılık kiinde Bir ayda teslim etmek şartı ile Sıfır leruygundur.uygundur.uygundur.1153 Oda1 Salon1 mutfak2lüks1 WcAsansörDoğalgazÇelik KapıPwc çift sistem ısı camYerler laminantIslak zeminler kalebodurAnkastre MutfakDuşa kabinHilton Lavabo Gibi eksikliklerin yanında laminant ve mutfak Dolap renklerini seçme şansına sahipsiniz tabii satışımız inşaatımız bu durumda iken tamamen bittikten Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-Koyusonraki satışlarda alıcının talep hakkı kalmamaktadıruygundur.uygundur.Fiyatımızda Mal sahibi ile bire bir pazarlık şansınız bulunmaktadıruygundur.uygundur.uygundur.GİRİŞ KAT LERİMİZ 115 000 TL DEN 1 NCİ KATLAR 135 000 TL 2 NCİ KATTAN SONRA 5 000 TL ÜSTÜNE KOYMAK ÜZERE FİYAT GARANTİMİZ VARDIRuygundur.uygundur.uygundur.

Samsun-Satilik-daireler-Bilmece-KoyuRasathane mahallesiKore sokak ta3 Kat3 Oda1 Salon1 Mutfak1lüks1 Wcbalkonlu apartmandaÇelik kapı KartonpiyerDoğalgazPwc çift sistem ısıcamLaminantHazır mutfakModern Pazar Üstünde kalan mizi Şehir değişikliği düşüncesi ile satıyoruzMal sahibi ile bire bir pazarlık şansınız vardıruygundur.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s